Skvělá práce, Bille!

Chápu, že i ta nejlepší aplikace provede čas od času provede cosi, čemu se říká výjimka a systém jí prostě musí shodit. Je to stejné, jako když jedete autem, stane se nějaká nehoda, při které auto zdemolujete do podoby vraku. Také se systém (tedy většinou) postará a když nemůžete vy sami, tak za vás "systém" vrak odklidí.
Co však nechápu je upachtěná snaha Windows (v tomto případě skvost nazvaný Windows 7 Professional) sbírat informace a nabízet je, jako by s tím mohl ještě někdo něco udělat. Zajímavé je také sledovat, jak dlouho podobná operace trvá.

Ale pěkně popořádku. Nejprve si srovnejme velitelský čas: je 0 minut (neurčité hodiny) a 0 sekund. Pachatel (aplikace) se právě dopustil trestného činu proti Windows:

0:00
Po kliknutí na tlačítko OK:
0:03 - 1:32
Jenže Windows nejsou jen tak nějaký obyčejný bug a po necelých devadesáti
vteřinách přišel na to, co pachatel udělal a jak k události došlo:
1:32

Že nic víc již oznámeno nebylo, snad netřeba ani zdůrazňovat.


Nezbývá mi než poděkovat za skvělou práci nejen Billovi (který je v současné době již tak trochu mimo hru), ale hlavně celému skvělému týmu MS, protože kdyby mi nebylo oznámeno, že program přestal správně fungovat, vůbec nevím, co bych si počal.

Zkrátka není nad to být dobře informován. I když v tomto případě bych se přikláněl spíše ke rčení mého strýce, který říkal: "To mohl říct řetízek." A dodával: "A ten vůl, co na něm byl uvázanej, ten moch bejt zticha."
Inu, asi tak.

Copyright JilSoft © 2010